W dniu 22.06.2026 r. grupa ,,Sówek” i ,,Tygrysków” miała okazję uczestniczyć w wyjeździe do Domu Kultury w Rytlu na przedstawienie pt. „ Przygoda w bibliotece”.
Fabuła spektaklu skupiała się wokół bohaterów książkowych, którzy ożywają i próbują zrozumieć, dlaczego dzieci coraz rzadziej sięgają po książki oraz zapominają o ich niezwykłych przygodach. Przedstawienie w ciekawy sposób ukazało, jak wiele fascynujących przeżyć można odkryć dzięki czytaniu. Mali widzowie z zaciekawieniem śledzili losy bohaterów i nagradzali dziecięcych aktorów gromkimi brawami. Wyjazd był wartościową lekcją promującą czytelnictwo oraz szacunek do książek.













